Vandaag: Eén liter Glas Star geeft vier liter glasreiniger. Bekijk product

Uit de blog: Vijf redenen waarom je voorruit strepen trekt. Naar de gids

Weer leverbaar: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is op voorraad. Bekijk product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Naar de kwasten

Bestseller: Koch-Chemie Green Star reinigt binnen en buiten. Bekijk product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de aanbiedingen

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Strepen ondanks glasreiniger? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland vanaf 89 euro gratis verzending met DHL. Verzendinfo

Zaterdag: Droog weer op komst, tijd voor lak en ruiten. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

"S100" High End Kettingspray voor de motor 300ml

S100
29,08€
Inhoud: 300mlEenheid prijs (96,93€ / l)
incl. 21 % btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
2 op voorraad

— Bestel nu, beperkt beschikbaar, levertijd 1-4 dagen

Schnellbestellung 4 Varianten
Dr. Wack "S100""S100" High End Kettingspray voor de motor 300 ml
Op voorraad (2 units)
SKU D1-DRW-2385
29,08€
Inhoud: 300mlEenheid prijs (96,93€ / l)
Dr. Wack "S100""S100" High End Kettingspray voor de motor 2 x 300 ml
Op voorraad (1 unit)
SKU D1-DRW-2385_2
58,14€
Inhoud: 600mlEenheid prijs (96,90€ / l)
Dr. Wack "S100""S100" High End Kettingspray voor de motor 3x 300 ml
Pre-order
SKU D1-DRW-2385_3
87,22€
Inhoud: 900mlEenheid prijs (96,91€ / l)
Dr. Wack "S100""S100" High End Kettingspray voor de motor 6 x 300 ml
Pre-order
SKU D1-DRW-2385_6
174,41€
Inhoud: 1800mlEenheid prijs (96,89€ / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Verzending vanaf € 6,90 met PostNL, DPD of FedEx
🚀 Levertijd 1-4 dagen
🤝🏻 Gratis levering vanaf € 179 met DPD
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Hoogwaardige kettingspray voor schone ketting en maximale levensduur

Maximale Leistung für deine Motorradkette: Das Dr. Wack S100 High End Kettenspray bietet durch PTFE und Hochleistungsadditive extremen Verschleißschutz, hervorragende Schmierung und Top-Korrosionsschutz – selbst bei sportlicher Fahrweise und starker Belastung. Abschleuderfrei, abwaschbeständig und geeignet für alle Kettentypen (O/X/Z-Ring).

Sprühe das S100 High End Kettenspray nach der Fahrt auf die noch handwarme, saubere und trockene Kette — so kriecht es besser in die Glieder. Drehe das Hinterrad langsam und triff die Innenseite der Kette über den ganzen Umlauf, dann kurz einziehen lassen. Geeignet für O-, X- und Z-Ring-Ketten. Stark verschmutzte Ketten vorher mit einem Kettenreiniger entfetten. Überschuss abwischen.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Verzending naar Nederland vanaf € 6,90 met PostNL, DPD of FedEx, levertijd 1-4 dagen. Vanaf € 179 bestelwaarde is de verzending met DPD gratis.

Alle verzendmethoden, gewichtsklassen en expressopties vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

Motorkettingonderhoud van Dr. Wack: "S100" High End Kettingspray

De Dr. Wack S100 High End Kettingspray levert maximale prestaties, zelfs onder extreme belasting en sportief rijden. Dankzij krachtige additieven en PTFE scoort hij met uitstekende slijtagebescherming, prima smering, hoge afwasbestendigheid en top corrosiebescherming — en door de afslingervrije formule blijft de ketting schoon en gaat je kettingset merkbaar langer mee.

  • Maximale bescherming: Hoogwaardige additieven & PTFE zorgen voor uitstekende slijtage- en corrosiebescherming, ook bij extreme belasting.

  • Schone ketting, langer lopende kettingset: Afslingervrij, hoge afwasbestendigheid, vooral als je in de regen rijdt.

  • Overal inzetbaar: Geschikt voor O‑, X‑ en Z‑ringkettingen; het uitstekende kruipvermogen zorgt voor langdurige smering.


Extreme prestaties voor sportief rijden

Deze spray is precies samengesteld om zelfs onder de hoogste belasting uitstekende slijtagebescherming en smering te bieden. De combinatie van hoogwaardige additieven en PTFE houdt de ketting ook bij hoog toerental en een agressieve rijstijl optimaal gesmeerd.

Schone ketting bij maximale kilometerstand

Dankzij de afslingervrije formule blijft de kettingspray betrouwbaar hechten — dat betekent minder sproeinevel op velg en frame en een schonere aandrijving. De hoge afwasbestendigheid beschermt ook bij nat weer langdurig tegen smeerverlies, wat de kilometerstand van de kettingset direct verhoogt.

Veelzijdig gebruik & langdurige bescherming

Geschikt voor alle kettingtypes (O/X/Z‑ring), nauwkeurig aangebracht met de sproeikop — en dat ook nog eens snel en zuinig. Het uitstekende kruipvermogen laat de spray in elke kettingschakel-verbinding doordringen, zodat je een betrouwbare rondombescherming krijgt.

Twijfel je over Dr. Wack "S100" "S100" High End Kettingspray voor de motor? Laat het je uitleggen:



Häufige Fragen


Für welche Kettentypen ist das S100 Kettenspray geeignet?

Es ist universell einsetzbar und eignet sich für O-, X- und Z-Ring-Ketten. Die hohe Kriechfaehigkeit sorgt dafür, dass das Spray in jede Gliedverbindung gelangt, ohne die Dichtringe anzugreifen. Damit deckst du nahezu alle gängigen Motorradketten ab.

Schleudert das Kettenspray bei hoher Geschwindigkeit ab?

Nein, die Formulierung ist abschleuderfrei. Nach kurzer Einziehzeit haftet der Schmierfilm zuverlässig, sodass weniger Spruehnebel auf Felge und Rahmen landet. Die hohe Abwaschbestaendigkeit hält den Schutz auch bei Regenfahrten aufrecht und reduziert Schmierverluste.

Wann trage ich das Spray am besten auf?

Ideal ist direkt nach der Fahrt, wenn die Kette noch handwarm ist, denn dann zieht das Mittel besser ein. Die Kette muss sauber und trocken sein. Lass das Spray danach einige Minuten ablueften, bevor du wieder losfaehrst, damit der Film richtig haftet.

Muss ich die Kette vor dem Sprühen reinigen?

Bei leichter Verschmutzung kannst du direkt auftragen. Ist die Kette stark verschmutzt oder verharzt, entfette sie vorher mit einem Kettenreiniger und lass sie trocknen. Sonst schliesst du Schmutz unter dem frischen Schmierfilm ein, was den Verschleissschutz mindert.

Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.


S100 High End Kettenspray richtig anwenden

Trage das Spray am besten nach der Fahrt auf, wenn die Kette noch handwarm ist. Sie sollte sauber und trocken sein — bei starker Verschmutzung vorher mit einem Kettenreiniger entfetten und ablueften lassen, sonst schliesst du Schmutz unter dem Schmierfilm ein.

Stelle das Motorrad auf den Hauptstaender oder Montagestaender und drehe das Hinterrad langsam von Hand. Sprühe gezielt mit dem Sprühkopf auf die Innenseite der Kette, sodass das Mittel über den ganzen Umlauf jedes Glied erreicht. Die gute Kriechfaehigkeit verteilt es bis in die Gelenke.

Lass das Spray einige Minuten einziehen, damit das Lösemittel abdunstet und der Film abschleuderfrei haftet. Überschuss mit einem Tuch abnehmen. Es eignet sich für O-, X- und Z-Ring-Ketten. Pruefe die Kettenspannung regelmäßig nach Herstellervorgabe — das ersetzt das Schmieren nicht.

Veiligheidsinformatie voor Dr. Wack "S100" "S100" High End Kettingspray voor de motor

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Gevaar

Ontvlambaar

Ontvlambaar

Schadelijk

Schadelijk

Gevaar voor het aquatisch milieu

Gevaar voor het aquatisch milieu

Gevarenaanduidingen

Zeer licht ontvlambare aerosol.H222
Houder onder druk: kan openbarsten bij verhitting.H229
Veroorzaakt huidirritatie.H315
Kan slaperigheid of duizeligheid veroorzaken.H336
Giftig voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.H411

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken.P210
Niet in open vuur of op andere ontstekingsbronnen spuiten.P211
Ook na gebruik niet doorboren of verbranden.P251
Stof/rook/gas/nevel/damp/spuitnevel niet inademen.P260
Alleen buiten of in een goed geventileerde ruimte gebruiken.P271
Tegen zonlicht beschermen. Niet blootstellen aan temperaturen boven 50 °C/122 °F.P410+P412
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501


Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Dr. Wack

Contact

Dr. O.K. Wack Chemie GmbH
Untere Au 9, 85107 Baar-Ebenhausen, Deutschland

+49845341995100
info@dr-wack.com

https://dr-wack.com/

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    300 ml
  • Artikelnummer
    D1-DRW-2385
  • Herstellernummer
    2385
  • Gewicht
    500 g

Eigenschaften

  • Fahrzeugtyp
    Motorrad

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, iDEAL, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • PostNL
  • DPD
  • FedEx

Je bestelling bereikt je al vanaf € 6,90 binnen 1-4 dagen met PostNL, DPD of FedEx. Vanaf € 179 bestelwaarde is de verzending met DPD gratis. Vragen over verzending?

Dr. Wack "S100" auf Detailing1 kaufen