Vandaag: Droge verwarmingslucht laat leren stoelen scheuren. Naar de set

Uit de blog: Zo verzorg je leren stoelen vóór de winter. Lees de gids

Bestseller: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Nieuw: COLOURLOCK Cleaning & Application Sponge voor leer. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Aanbieding: SONAX FelgenBeast is nu afgeprijsd. Naar product

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Welke set past bij jouw leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Verzendinfo

Zondag: Droog en zacht, tijd voor schone velgen. Naar velgenreinigers

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Lees reviews

"S100" Kettingreiniger voor motor (gel-formule) 300ml

S100
17,88€
Inhoud: 300mlEenheid prijs (59,60€ / l)
incl. 21 % btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Maat
7 op voorraad

— Direct verzendklaar, levertijd 1-4 dagen

Schnellbestellung 4 Varianten
Dr. Wack "S100""S100" Kettingreiniger voor motor (gel-formule) 300 ml
Op voorraad (7 units)
SKU D1-DRW-2360EAN 4006539023608
17,88€
Inhoud: 300mlEenheid prijs (59,60€ / l)
Dr. Wack "S100""S100" Kettingreiniger voor motor (gel-formule) 2x 300 ml
Op voorraad (3 units)
SKU D1-DRW-2360_2EAN 4006539023608
35,77€
Inhoud: 600mlEenheid prijs (59,62€ / l)
Dr. Wack "S100""S100" Kettingreiniger voor motor (gel-formule) 3 x 300 ml
Op voorraad (2 units)
SKU D1-DRW-2360_3EAN 4006539023608
53,65€
Inhoud: 900mlEenheid prijs (59,61€ / l)
Dr. Wack "S100""S100" Kettingreiniger voor motor (gel-formule) 6 x 300 ml
Op voorraad (1 unit)
SKU D1-DRW-2360_6EAN 4006539023608
107,30€
Inhoud: 1800mlEenheid prijs (59,61€ / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Verzending vanaf € 6,90 met PostNL, DPD of FedEx
🚀 Levertijd 1-4 dagen
🤝🏻 Gratis levering vanaf € 179 met DPD
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

EAN: 4006539023608  |  SKU: D1-DRW-2360

Grondige reiniging van motorfietskettingen met innovatieve gelformule

De S100 kettingreiniger met gelformule van Dr. Wack biedt een krachtige, zelfwerkende reiniging van je motorfietsketting. Dankzij de optimale kruipbekwaamheid verwijdert hij zelfs hardnekkig vuil en beschermt hij tegelijkertijd tegen roest en slijtage.

Sprühe den S100 Kettenreiniger satt auf die warme, abgestellte Kette und lass die Gel-Formel kurz einwirken, damit sie in alle Kettenglieder kriecht. Bürste alte Fett- und Schmutzreste mit einer Kettenbuerste heraus, dreh das Rad dabei langsam durch. Reste mit einem Tuch abnehmen, Kette trocknen lassen und danach neu schmieren. Säurefrei und geeignet für O-, X- und Z-Ring-Ketten.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Verzending naar Nederland vanaf € 6,90 met PostNL, DPD of FedEx, levertijd 1-4 dagen. Vanaf € 179 bestelwaarde is de verzending met DPD gratis.

Alle verzendmethoden, gewichtsklassen en expressopties vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

S100 Kettingreiniger met gel-formule van Dr. Wack voor motor kettingonderhoud

De S100 Kettingreiniger met gel-formule van Dr. Wack is dé keuze om je motorketting grondig schoon te krijgen. Dankzij de thixotrope technologie kruipt hij mooi in de ketting bij het opspuiten en blijft hij netjes zitten terwijl hij inwerkt. De zuurvrije formule is zacht voor elk oppervlak en geschikt voor O-, X- en Z-ring-kettingen. Met deze reiniger haal je hardnekkig vuil er zo af en houd je je ketting langer in topconditie.

  • Kruipt er mooi in: De gel-formule dringt diep in de schakels en haalt zelfs vastgekoekt vuil eruit.

  • Zacht voor materialen: Zuurvrij en veilig voor O-, X- en Z-ring-kettingen en andere gevoelige oppervlakken.

  • Corrosiebescherming: Speciale additieven beschermen de ketting tegen roest en slijtage.


Effectief reinigen met de gel-formule

De slimme gel-formule van de S100 Kettingreiniger doet het meeste werk voor je op de motorketting. Hij hecht mooi aan de ketting en gunt je een langere inwerktijd, waardoor zelfs hardnekkig vuil er netjes af komt. Door zijn hoge kruipvermogen komt de reiniger in elke kier van de ketting en doet daar zijn volle werk.

Veelzijdig en materiaalvriendelijk

De S100 Kettingreiniger is geschikt voor elke motorketting, ook die met O-, X- en Z-ringen. Zijn zuurvrije samenstelling tast niks aan, dus je gebruikt hem zonder zorgen op allerlei oppervlakken. Ketting, achtervelg of andere delen — deze reiniger haalt weggeslingerd kettingvet en ander vuil er betrouwbaar af.

Uitstekende kwaliteit "Made in Germany"

Dr. Wack staat voor topkwaliteit en innovatie in voertuigverzorging. De S100 Kettingreiniger won meerdere prijzen, waaronder "Best Brand 2023" in de categorie kettingsprays/reinigings- en verzorgingsmiddelen. Reken op een product dat in Duitsland ontwikkeld en gemaakt wordt en aan de hoogste eisen voldoet.

Twijfel je over Dr. Wack "S100" "S100" Kettingreiniger voor motor (gel-formule)? Laat het je uitleggen:



Häufige Fragen


Ist der S100 Kettenreiniger für O-, X- und Z-Ring-Ketten geeignet?

Ja. Die Formel ist säurefrei und greift die Dichtringe nicht an, deshalb kannst du sie bedenkenlos auf O-, X- und Z-Ring-Ketten anwenden. Sie eignet sich ebenso für einfache Ketten ohne Dichtringe.

Warum haftet das Gel so gut an der Kette?

Die Thixotropie-Technologie sorgt dafür, dass der Reiniger beim Aufsprühen kriechfähig bleibt und an der Kette haftet, statt abzulaufen. So bleibt er waehrend der Einwirkzeit dort, wo er den Schmutz lösen soll.

Muss ich die Kette nach der Reinigung neu schmieren?

Ja. Der Reiniger entfernt altes Fett und Schmutz, schützt aber nicht dauerhaft. Lass die Kette nach dem Abwischen trocknen und trag danach frisches Kettenspray oder Kettenfett auf, damit Schmierung und Korrosionsschutz erhalten bleiben.

Kann ich den Reiniger auch auf der Felge anwenden?

Du kannst damit abgeschleudertes Kettenfett von der Hinterradfelge und benachbarten Teilen entfernen. Da die Formel säurefrei ist, greift sie die Materialien nicht an. Empfindliche oder lackierte Flächen vorher an einer kleinen Stelle pruefen.

Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.


Kette mit der Gel-Formel reinigen

Stell das Motorrad sicher ab und sprühe den Kettenreiniger ringsum auf die Kette. Am besten arbeitest du bei warmer, aber stehender Kette, damit sich Schmutz und altes Fett leichter lösen.

Lass das Gel kurz einwirken. Dank der Thixotropie haftet es an der Kette statt abzulaufen und kriecht in die Zwischenraeume. Danach buerstest du die Glieder mit einer Kettenbuerste durch und drehst das Hinterrad langsam mit.

Wisch geloesten Schmutz mit einem Tuch ab und lass die Kette trocknen. Anschließend mit Kettenspray oder -fett neu schmieren. Die saeurefreie Formel ist verträglich mit O-, X- und Z-Ring-Ketten.

Veiligheidsinformatie voor Dr. Wack "S100" "S100" Kettingreiniger voor motor (gel-formule)

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Gevaar

Ontvlambaar

Ontvlambaar

Bijtend

Bijtend

Schadelijk

Schadelijk

Gevaar voor het aquatisch milieu

Gevaar voor het aquatisch milieu

Gevarenaanduidingen

Zeer licht ontvlambare aerosol.H222
Houder onder druk: kan openbarsten bij verhitting.H229
Veroorzaakt ernstig oogletsel.H318
Kan slaperigheid of duizeligheid veroorzaken.H336
Giftig voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.H411

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken.P210
Niet in open vuur of op andere ontstekingsbronnen spuiten.P211
Ook na gebruik niet doorboren of verbranden.P251
Stof/rook/gas/nevel/damp/spuitnevel niet inademen.P260
Alleen buiten of in een goed geventileerde ruimte gebruiken.P271
BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P305+P351+P338
Tegen zonlicht beschermen. Niet blootstellen aan temperaturen boven 50 °C/122 °F.P410+P412
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501

Aanvullende gevareninformatie (EUH)

Herhaalde blootstelling kan een droge of een gebarsten huid veroorzaken.EUH066

Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Dr. Wack

Contact

Dr. O.K. Wack Chemie GmbH
Untere Au 9, 85107 Baar-Ebenhausen, Deutschland

+49845341995100
info@dr-wack.com

https://dr-wack.com/

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    300 ml
  • Artikelnummer
    D1-DRW-2360
  • EAN
    4006539023608
  • Herstellernummer
    2360
  • Gewicht
    350 g

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, iDEAL, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • PostNL
  • DPD
  • FedEx

Je bestelling bereikt je al vanaf € 6,90 binnen 1-4 dagen met PostNL, DPD of FedEx. Vanaf € 179 bestelwaarde is de verzending met DPD gratis. Vragen over verzending?

Dr. Wack "S100" auf Detailing1 kaufen