Vandaag: Pas gereinigd leer wil daarna bescherming. Naar leerverzorging

Uit de blog: Wat een leersealant beschermt en wat niet. Lees de gids

Terug: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is weer leverbaar. Naar product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Bekijk de kwasten

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star pakt vuil binnen en buiten aan. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de acties

Uitverkoop: INNOVACAR stopt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Ledermelk of sealant voor je leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland gratis vanaf 89 euro met DHL. Naar verzending

Zaterdag: Droog voorspeld, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

"S100" Motor Velgenreiniger voor Motoren 500ml

S100
17,88€
Inhoud: 500mlEenheid prijs (35,76€ / l)
incl. 21 % btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Maat
6 op voorraad

— Wees er snel bij, zolang de voorraad strekt, levertijd 1-4 dagen

Schnellbestellung 4 Varianten
Dr. Wack "S100""S100" Motor Velgenreiniger voor Motoren 500 ml
Beperkte voorraad (6 units)
SKU D1-DRW-2018EAN 4006539020188
17,88€
Inhoud: 500mlEenheid prijs (35,76€ / l)
Dr. Wack "S100""S100" Motor Velgenreiniger voor Motoren 2x 500 ml
Op voorraad (3 units)
SKU D1-DRW-2018_2EAN 4006539020188
35,68€ 35,77€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (35,68€ / l)
Dr. Wack "S100""S100" Motor Velgenreiniger voor Motoren 3 x 500 ml
Op voorraad (2 units)
SKU D1-DRW-2018_3EAN 4006539020188
53,58€ 53,65€
Inhoud: 1500mlEenheid prijs (35,72€ / l)
Dr. Wack "S100""S100" Motor Velgenreiniger voor Motoren 6x 500 ml
Op voorraad (1 unit)
SKU D1-DRW-2018_6EAN 4006539020188
107,27€ 107,30€
Inhoud: 3000mlEenheid prijs (35,76€ / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Verzending vanaf € 6,90 met PostNL, DPD of FedEx
🚀 Levertijd 1-4 dagen
🤝🏻 Gratis levering vanaf € 179 met DPD
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

EAN: 4006539020188  |  SKU: D1-DRW-2018

Effectieve velgenreiniger voor stralend schone motorvelgen

De S100 Motorfiets Velgenreiniger van Dr. Wack verwijdert zelfs het meest hardnekkige vuil zoals kettingvet en remstof moeiteloos – met zuurvrije gelformule voor maximale reinigingsprestaties.

Felgen abkühlen lassen, dann den Reiniger großzügig auf die trockene Felge aufsprühen und 3–5 Minuten einwirken lassen (bei starker Verschmutzung oder Kälte bis zu 10 Minuten). Anschließend mit kräftigem Wasserstrahl gründlich abspülen, bei Bedarf mit Schwamm oder Bürste nacharbeiten. Säurefreie Gel-Formel, geeignet für lackierte, eloxierte, Chrom- und hochglanzpolierte Felgen. Nicht in der prallen Sonne oder auf heißer Felge anwenden, da der Reiniger sonst antrocknet.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Verzending naar Nederland vanaf € 6,90 met PostNL, DPD of FedEx, levertijd 1-4 dagen. Vanaf € 179 bestelwaarde is de verzending met DPD gratis.

Alle verzendmethoden, gewichtsklassen en expressopties vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

Voor stralend schone motorvelgen: de "S100" Motor Velgenreiniger van Dr. Wack

De S100 Motor Velgenreiniger van Dr. Wack pakt zelfs de hardnekkigste vervuiling aan, zoals ingebrand kettingvet en remstof, zonder gedoe. Dankzij de zuurvrije gelformule blijft de reiniger goed op de velg zitten en werkt hij intens door, zonder het materiaal of de coating aan te tasten. Gelakte, geanodiseerde of hoogglans gepolijste velgen – deze reiniger geeft een vlekkeloze glans en maakt het onderhoud van je motor een stuk makkelijker.

  • Reinigt zichzelf: Haalt hardnekkig remstof en kettingvet eruit zonder handmatig na te boenen.

  • Zuurvrije gelformule: Zacht voor materialen en coatings, maar keihard effectief.

  • Simpel in gebruik: Opspuiten, laten inwerken en afspoelen – snel glans, geen moeite.


Pakt kettingvet en remstof aan

De S100 Motor Velgenreiniger is speciaal ontwikkeld voor de typische vervuiling op motorvelgen. Weggeslingerd en opgedroogd kettingvet en hardnekkig remstof gaan er restloos af. De gelformule zorgt dat de reiniger op de velg blijft plakken en zijn werk goed kan doen, zonder eraf te lopen. Zo krijg je een grondige reiniging, zelfs op moeilijk bereikbare plekken.

Zo gebruik je het voor het beste resultaat

Voor het gebruik van de S100 Motor Velgenreiniger laat je de velgen eerst afkoelen. Daarna spuit je de reiniger royaal op en laat je hem 3–5 minuten inwerken. Bij extra hardnekkige vervuiling of lage temperaturen kun je de inwerktijd verlengen tot 10 minuten. Na het inwerken spoel je de velgen grondig af met een stevige waterstraal. Zo nodig help je een handje met een spons of borstel.

Veelzijdig en materiaalvriendelijk

De S100 Motor Velgenreiniger is geschikt voor allerlei velgtypes, waaronder gelakte en geanodiseerde aluminium- en stalen velgen, high gloss- en chroomvelgen en hoogglans gepolijste lichtmetalen velgen. Doordat hij zuurvrij is, is hij extra materiaalvriendelijk en gebruik je hem zonder zorgen op gevoelige oppervlakken. En omdat hij zo zuinig is, ga je er lang mee door.

Twijfel je over Dr. Wack "S100" "S100" Motor Velgenreiniger voor Motoren? Laat het je uitleggen:



Häufige Fragen


Greift der S100 Felgenreiniger meine Felgen an?

Nein. Die Formel ist säurefrei und dadurch besonders materialschonend. Sie eignet sich für lackierte und eloxierte Alu- und Stahlfelgen, Chrom-, High-Gloss- und hochglanzpolierte Felgen. Damit kannst du den Reiniger bedenkenlos auch auf empfindlichen Oberflächen einsetzen.

Wie lange muss der Reiniger einwirken?

In der Regel reichen 3–5 Minuten. Bei besonders starken Verschmutzungen oder niedrigen Temperaturen verlängerst du die Einwirkzeit auf bis zu 10 Minuten. Danach gründlich mit kräftigem Wasserstrahl abspülen. Lass das Gel nicht auf heißer Felge antrocknen.

Entfernt das Gel auch eingebranntes Kettenfett?

Ja. Der Reiniger ist speziell für typische Motorradverschmutzungen entwickelt und löst abgeschleudertes, eingetrocknetes Kettenfett sowie hartnäckigen Bremsabrieb rückstandsfrei. Die Gel-Formel haftet an der Felge und wirkt selbsttätig, sodass du kaum nacharbeiten musst.

Muss ich die Felge vor dem Auftragen abkühlen lassen?

Ja. Trag den Reiniger nur auf eine abgekühlte, trockene Felge auf und arbeite nicht in praller Sonne. Auf heißer Oberfläche trocknet das Gel zu schnell an, das kann Schlieren hinterlassen und die Reinigungswirkung schwächen.

Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.


So reinigst du deine Motorradfelgen

Lass die Felgen vor der Anwendung abkühlen und arbeite nicht in praller Sonne. Sprüh den S100 Felgenreiniger großzügig auf die trockene Felge – die Gel-Formel haftet, läuft nicht ab und löst eingebranntes Kettenfett sowie Bremsstaub von selbst an.

Lass das Gel 3–5 Minuten einwirken. Bei hartnäckigem Schmutz oder niedrigen Temperaturen verlängerst du die Einwirkzeit auf bis zu 10 Minuten. Anschließend mit kräftigem Wasserstrahl gründlich abspülen; an Speichen oder schwer zugänglichen Stellen hilft ein Schwamm oder eine weiche Bürste.

Der Reiniger ist säurefrei und damit materialschonend zu lackierten, eloxierten, Chrom- und hochglanzpolierten Felgen. Unsere Erfahrung: Wer nicht wartet, bis die Felge heiß und das Gel angetrocknet ist, vermeidet Schlieren und kommt mit einem Durchgang aus.

Veiligheidsinformatie voor Dr. Wack "S100" "S100" Motor Velgenreiniger voor Motoren

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Waarschuwing

Schadelijk

Schadelijk

Gevarenaanduidingen

Schadelijk bij inslikken en bij contact met de huid.H302+H312
Veroorzaakt ernstige oogirritatie.H319
Kan een allergische huidreactie veroorzaken.H317

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming.P280
NA INSLIKKEN: bij onwel voelen een ANTIGIFCENTRUM/arts raadplegen.P301+P312
BIJ CONTACT MET DE HUID: Met veel water wassen.P302+P352
BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P305+P351+P338
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501


Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Dr. Wack

Contact

Dr. O.K. Wack Chemie GmbH
Untere Au 9, 85107 Baar-Ebenhausen, Deutschland

+49845341995100
info@dr-wack.com

https://dr-wack.com/

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    500 ml
  • Artikelnummer
    D1-DRW-2018
  • EAN
    4006539020188
  • Herstellernummer
    2018
  • Gewicht
    666 g

Eigenschaften

  • Einsatzbereich am Fahrzeug
    Räder

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, iDEAL, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • PostNL
  • DPD
  • FedEx

Je bestelling bereikt je al vanaf € 6,90 binnen 1-4 dagen met PostNL, DPD of FedEx. Vanaf € 179 bestelwaarde is de verzending met DPD gratis. Vragen over verzending?

Dr. Wack "S100" auf Detailing1 kaufen