Vandaag: Eén liter Glas Star geeft vier liter glasreiniger. Bekijk product

Uit de blog: Vijf redenen waarom je voorruit strepen trekt. Naar de gids

Weer leverbaar: Koch-Chemie Autoshampoo "As" is op voorraad. Bekijk product

Nieuw: Koch-Chemie Exterior Brush in vier kleuren. Naar de kwasten

Bestseller: Koch-Chemie Green Star reinigt binnen en buiten. Bekijk product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de aanbiedingen

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Strepen ondanks glasreiniger? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Duitsland vanaf 89 euro gratis verzending met DHL. Verzendinfo

Zaterdag: Droog weer op komst, tijd voor lak en ruiten. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcenter

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

"S100" Total Reiniger Plus reiniger voor motoren 1000ml

S100
22,36€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (22,36€ / l)
incl. 21 % btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Maat
2 op voorraad

— Bestel nu, beperkt beschikbaar, levertijd 1-4 dagen

Schnellbestellung 8 Varianten
Dr. Wack "S100""S100" Total Reiniger Plus reiniger voor motoren 1000 ml (Jubileumeditie 2025)
Op voorraad (2 units)
SKU D1-DRW-2013EAN 4006539020157
22,36€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (22,36€ / l)
Dr. Wack "S100""S100" Total Reiniger Plus reiniger voor motoren 750 ml
Beperkte voorraad (6 units)
SKU D1-DRW-2015EAN 4006539020157
22,36€
Inhoud: 750mlEenheid prijs (29,81€ / l)
Dr. Wack "S100""S100" Total Reiniger Plus reiniger voor motoren 2x 750 ml
Op voorraad (3 units)
SKU D1-DRW-2015_2EAN 4006539020157
44,72€
Inhoud: 1500mlEenheid prijs (29,81€ / l)
Dr. Wack "S100""S100" Total Reiniger Plus reiniger voor motoren 3 x 750 ml
Op voorraad (2 units)
SKU D1-DRW-2015_3EAN 4006539020157
67,08€
Inhoud: 2250mlEenheid prijs (29,81€ / l)
Dr. Wack "S100""S100" Total Reiniger Plus reiniger voor motoren 2 liter
Pre-order
SKU D1-DRW-2031EAN 4006539020317
36,80€ 36,91€
Inhoud: 2000mlEenheid prijs (18,40€ / l)
Dr. Wack "S100""S100" Total Reiniger Plus reiniger voor motoren 25 liter
Pre-order
SKU D1-DRW-2032EAN 4006539020324
379,17€
Inhoud: 25lEenheid prijs (15,17€ / l)
Dr. Wack "S100""S100" Total Reiniger Plus reiniger voor motoren 100 ml
SKU D1-DRW-2003
6,59€ 6,70€
Inhoud: 100mlEenheid prijs (65,90€ / l)
Ausverkauft
Dr. Wack "S100""S100" Total Reiniger Plus reiniger voor motoren 5 L
SKU D1-DRW-2030
89,37€ 89,47€
Inhoud: 5lEenheid prijs (17,87€ / l)
Ausverkauft

Voordelen van Detailing1

📦 Verzending vanaf € 6,90 met PostNL, DPD of FedEx
🚀 Levertijd 1-4 dagen
🤝🏻 Gratis levering vanaf € 179 met DPD
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

EAN: 4006539020157  |  SKU: D1-DRW-2013

Zelfdrogende motorreiniger voor zachte reiniging

Der "S100" Total Reiniger Plus von Dr. Wack ist ein effektiver Motorradreiniger mit innovativer Gel-Formel und Selbsttrocknungseffekt — entfernt selbst hartnäckige Verschmutzungen mühelos und schützt empfindliche Oberflächen wie matte Lacke oder Folierungen zuverlässig. Ideal für die schonende Trockenwäsche deines Bikes.

Sprüh den S100 Total Reiniger Plus großflächig auf das nasse oder trockene Motorrad, lass das Gel kurz einwirken und spül es gründlich mit Wasser ab. Dank Selbsttrocknungseffekt trocknet die Oberfläche wasserfleckenfrei ohne Abledern und ohne Nachpolieren. Die Gel-Formel haftet auch an senkrechten Stellen; die Kopfüber-Sprühfunktion erreicht schwer zugängliche Bereiche. Säurefrei und schonend zu Lack, matten Oberflächen und Folierungen. Bei starkem Schmutz lokal nacharbeiten und nicht in der pra

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Verzending naar Nederland vanaf € 6,90 met PostNL, DPD of FedEx, levertijd 1-4 dagen. Vanaf € 179 bestelwaarde is de verzending met DPD gratis.

Alle verzendmethoden, gewichtsklassen en expressopties vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

De motorreiniger met zelfdrogend effect is de Dr. Wack "S100" Total Reiniger Plus

De Dr. Wack S100 Total Reiniger Plus is een slimme motorreiniger met gelformule die zelfs hardnekkig vuil zoals insectenresten, olie en vet moeiteloos weghaalt. Dankzij de nieuwe formule droogt hij vlekvrij op zonder zemen en blijft hij zacht voor gevoelige oppervlakken zoals ongecoate poederlak. Het gebruik is simpel: opspuiten, laten inwerken en afspoelen – zonder napoetsen.

  • Zelfdrogend zonder zemen: Bespaart tijd en voorkomt watervlekken.

  • Zacht voor gevoelige oppervlakken: Ideaal voor matte lak en wraps.

  • Effectieve reiniging: Haalt zelfs hardnekkig vuil moeiteloos weg.


Effectieve reiniging met slimme gelformule

De gelformule van de S100 Total Reiniger Plus zorgt voor een hoog rendement en flink wat reinigingskracht. Hij hecht goed op het oppervlak en haalt zelfs hardnekkig vuil zoals insectenresten, olie en vet eruit. Daarbij is de reiniger volledig zuurvrij en dus extra materiaalvriendelijk. Het gebruik is simpel: opspuiten, laten inwerken en afspoelen – zonder napoetsen.

Zachte verzorging voor elk motoroppervlak

Glanzende lak, matte oppervlakken of wraps – de S100 Total Reiniger Plus is breed inzetbaar. Dankzij de nieuwe formule is hij extra zacht voor gevoelige oppervlakken en voorkomt hij watervlekken. Zo komt je motor niet alleen schoon, maar houdt hij ook op lange termijn zijn glans en waarde.

Handig gebruik met de ondersteboven-sproeikop

De S100 Total Reiniger Plus heeft nu ook een handige ondersteboven-sproeikop. Zo bereik je moeiteloos de lastige plekken op je motor. Het gebruik wordt zo nog simpeler en effectiever – voor een motor die helemaal schoon is.

Twijfel je over Dr. Wack "S100" "S100" Total Reiniger Plus reiniger voor motoren? Laat het je uitleggen:



Häufige Fragen


Muss ich das Motorrad nach dem Abspülen abledern?

Nein. Der S100 Total Reiniger Plus hat einen Selbsttrocknungseffekt und trocknet wasserfleckenfrei. Du sprühst auf, lässt einwirken und spülst ab, ohne danach abzuledern oder nachzupolieren. Das spart Zeit und verhindert Wasserflecken auf der Oberfläche.

Ist der Reiniger für matte Lacke und Folierungen geeignet?

Ja. Der Reiniger ist säurefrei und besonders materialschonend, daher kannst du ihn auf glänzendem Lack, matten Oberflächen und Folierungen einsetzen. Auch zu empfindlichen Flächen wie unbeschichteten Pulverlacken verhält er sich schonend, ohne sie anzugreifen.

Gegen welche Verschmutzungen hilft das Gel?

Die Gel-Formel haftet optimal an der Oberfläche und löst auch hartnäckige Verschmutzungen wie Insektenreste, Öl und Fett. Sie wirkt dort, wo du sie aufsprühst, und ist dabei ergiebig. Bei sehr starkem Schmutz behandelst du die Stelle einfach ein zweites Mal.

Wofür ist die Kopfüber-Sprühfunktion gut?

Mit der Kopfüber-Sprühfunktion sprühst du auch über Kopf und erreichst so schwer zugängliche Stellen am Motorrad, etwa unter Verkleidungen oder am Rahmen. Die Anwendung wird dadurch einfacher, ohne dass du die Dose umständlich drehen musst.

Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.


So wendest du den S100 Total Reiniger Plus an

Sprüh das Gel gleichmäßig auf die verschmutzten Stellen deines Motorrads. Die Formel haftet dank ihrer Konsistenz auch an senkrechten Flächen und löst Insektenreste, Öl und Fett zuverlässig an. Nutze die Kopfüber-Sprühfunktion für schwer zugängliche Bereiche.

Lass den Reiniger kurz einwirken und spül ihn anschließend gründlich mit Wasser ab. Durch den Selbsttrocknungseffekt trocknet die Oberfläche ohne Wasserflecken, du musst weder abledern noch nachpolieren.

Arbeite nicht in der prallen Sonne oder auf heißen Bauteilen, damit das Produkt nicht antrocknet. Bei hartnäckigem Schmutz die Stelle ein zweites Mal behandeln. Der Reiniger ist säurefrei und damit schonend zu Lack, matten Oberflächen und Folierungen.

Veiligheidsinformatie voor Dr. Wack "S100" "S100" Total Reiniger Plus reiniger voor motoren

Geschikt voor particulieren

Dit product met de aanduiding ‘Geschikt voor particulieren’ is volgens de Duitse wetgeving voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Let op de gevarenaanduidingen en veiligheidsaanbevelingen.


Waarschuwing

Schadelijk

Schadelijk

Gevarenaanduidingen

Veroorzaakt ernstige oogirritatie.H319

Veiligheidsaanbevelingen

Bij het inwinnen van medisch advies de verpakking of het etiket meenemen.P101
Buiten bereik van kinderen houden.P102
BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.P305+P351+P338
Inhoud/verpakking afvoeren naar een erkende afvalverwerkingsinstallatie.P501


Downloads

Veiligheidsinformatieblad downloaden


Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Dr. Wack

Contact

Dr. O.K. Wack Chemie GmbH
Untere Au 9, 85107 Baar-Ebenhausen, Deutschland

+49845341995100
info@dr-wack.com

https://dr-wack.com/

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    1000 ml
  • Artikelnummer
    D1-DRW-2013
  • EAN
    4006539020157
  • Herstellernummer
    2013
  • Gewicht
    1,32 kg

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Satispay
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, iDEAL, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • PostNL
  • DPD
  • FedEx

Je bestelling bereikt je al vanaf € 6,90 binnen 1-4 dagen met PostNL, DPD of FedEx. Vanaf € 179 bestelwaarde is de verzending met DPD gratis. Vragen over verzending?

Dr. Wack "S100" auf Detailing1 kaufen