Vandaag: Boomhars nooit afkrabben, maar oplossen. Naar teerverwijderaars

Uit de blog: Een versleten leren stuur goed bijkleuren. Naar de gids

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star lost vuil binnen en buiten op. Naar product

Nieuw: COLOURLOCK Cleaning & Application Sponge voor leer. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de aanbiedingen

Aanbieding: SONAX FelgenBeast is nu afgeprijsd. Naar product

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Welke set past bij jouw leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Nederland gratis vanaf 179 euro met DPD. Naar verzending

Zaterdag: Droog en mild, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcentrum

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

COLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000ml

Gratis verzending
Pre-order — Levertijd 7-30 Tage, wird auf Bestellung angemischt
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
incl. 21 % btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
Compatibiliteit
Standaardkleur

Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley - 1000 ml / 1 liter / Bentley / Burnt Oak is in nabestelling. Zodra alles in je bestelling weer op voorraad is, versturen we alles samen in één zending. De levertijd hangt af van het artikel met de langste levertijd.

Pre-order — Levertijd 7-30 Tage, wird auf Bestellung angemischt
Schnellbestellung 144 Varianten
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Beluga Zwart
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE001
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Beluga Zwart
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE001
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Burnt Oak
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE002
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Burnt Oak
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE002
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Cognac
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE003
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Cognac
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE003
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Vuurgloed
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE004
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Vuurgloed
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE004
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Hotspur
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE005
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Hotspur
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE005
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Laurel
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE006
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Laurel
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE006
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Loxley
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE007
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Loxley
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE007
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Magnolia
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE008
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Magnolia
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE008
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Nautisch Blauw
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE009
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Nautisch Blauw
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE009
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Oker
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE010
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Oker
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE010
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Bruinvis
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE011
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Bruinvis
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE011
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Portland
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE012
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Portland
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE012
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Portofino Blauw
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE013
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Portofino Blauw
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE013
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Zadel
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE014
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Zadel
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE014
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Saffraan
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE015
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Saffraan
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE015
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Savannah
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE016
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Savannah
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE016
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Fijnspar
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE017
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Fijnspar
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE017
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Antraciet
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE018
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Antraciet
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE018
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Herfst
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE019
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Herfst
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE019
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Bourgondië
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE020
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Bourgondië
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE020
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Cashew
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE021
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Cashew
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE021
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Cumbrian Green
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE022
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Cumbrian Green
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE022
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Kitz
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE023
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Kitz
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE023
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Imperial Blue
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE024
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Imperial Blue
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE024
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Licht crèmekleurig / Bleek struikgewas / P
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE025
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Licht crèmekleurig / Bleek struikgewas / P
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE025
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Linnen
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE026
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Linnen
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE026
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Nieuwe Marktbruin
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE028
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Nieuwe Marktbruin
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE028
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Havermout
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE029
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Havermout
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE029
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Roodhout
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE030
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Roodhout
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE030
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Shortbread
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE031
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Shortbread
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE031
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Stratos
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE032
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Stratos
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE032
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Windsor Blue
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE033
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Windsor Blue
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE033
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Gerste
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE034
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Gerste
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE034
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Franse marine
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE035
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Franse marine
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE035
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Hooglandhaas
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE036
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Hooglandhaas
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE036
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Moddersteen
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE037
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Moddersteen
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE037
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Beemdlangbloem
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE038
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Beemdlangbloem
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE038
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Groen
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE040
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Groen
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE040
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Kameel
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE6687
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Kameel
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE6687
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Perkament
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE7522
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Perkament
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE7522
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Magnolia 0813BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8755
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Magnolia 0813BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8755
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Saffraan 0571BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8756
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Saffraan 0571BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8756
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Kameel 1185BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8757
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Kameel 1185BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8757
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Zadel 0572BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8758
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Zadel 0572BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8758
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Donkere Bourbon 0926BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8759
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Donkere Bourbon 0926BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8759
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Burnt Oak 0593BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8760
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Burnt Oak 0593BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8760
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Herfst 0708BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8761
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Herfst 0708BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8761
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / New Market Tan 0589BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8762
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / New Market Tan 0589BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8762
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Engels Tan
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8763
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Engels Tan
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8763
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Hotspur 1049BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8764
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Hotspur 1049BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8764
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Fireglow 0574BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8765
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Fireglow 0574BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8765
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Linnen 0590BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8766
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Linnen 0590BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8766
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Portland 0591BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8767
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Portland 0591BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8767
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Beluga Black 1051BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8768
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Beluga Black 1051BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8768
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Franse Marine 1156BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8769
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Franse Marine 1156BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8769
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Nauticblue 1052BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE8770
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Nauticblue 1052BN
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE8770
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Gerste 4439 (Reinke-patroon)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9145
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Gerste 4439 (Reinke-patroon)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9145
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Linnen 4006 (Reinke-patroon)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9146
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Linnen 4006 (Reinke-patroon)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9146
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Havermout 4552
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9147
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Havermout 4552
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9147
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Magnolia 1620
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9148
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Magnolia 1620
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9148
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Saffraan 4002
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9149
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Saffraan 4002
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9149
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Fawn 4208 (Reinke-patroon) 1
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9150
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Fawn 4208 (Reinke-patroon) 1
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9150
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Nieuwe Markt Tan 4007
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9151
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Nieuwe Markt Tan 4007
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9151
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Donkere Bourbon
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9152
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Donkere Bourbon
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9152
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Zadel 4004 (Reinke-model)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9153
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Zadel 4004 (Reinke-model)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9153
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Hotspur 3171
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9154
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Hotspur 3171
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9154
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Fireglow 4005
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9155
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Fireglow 4005
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9155
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Burnt Oak 4003
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9156
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Burnt Oak 4003
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9156
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Beluga Black 4001
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9157
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Beluga Black 4001
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9157
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Grijs (8MW)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9546
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Grijs (8MW)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9546
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Kroos
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9819
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Kroos
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9819
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 1000 ml / 1 liter / Bentley / Brunel
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-BE9820
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley 250 ml / Bentley / Brunel
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-BE9820
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Verzending vanaf € 6,90 met PostNL, DPD of FedEx
🚀 Levertijd 1-4 dagen
🤝🏻 Gratis levering vanaf € 179 met DPD
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Lederstandaardkleur voor Bentley / Originele OEM-kleur

De nauwkeurig op elkaar afgestemde standaardkleur van het leer maakt waarheidsgetrouwe kleurverfrissingen en reparaties aan Bentley-leer mogelijk en zorgt voor een duurzame, gelijkmatige afwerking zoals af fabriek.

Ontvet het leer vooraf met leerreiniger en laat het drogen. Egaliseer beschadigingen met vulmiddel, gladmaken met schuurvlies van korrel 1000. Breng Leather Colour (Bentley) in 2-3 dunne lagen aan door te deppen of te spuiten, tussen de lagen 30 minuten laten drogen. Na 4 uur verzegelen met Top Coat Mat, Glanzend of Hoogglans. Niet geschikt voor natuurlijk leer of suède. Vorstvrij bewaren, houdbaarheid 24 maanden.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Verzending naar Nederland vanaf € 6,90 met PostNL, DPD of FedEx, levertijd 1-4 dagen. Vanaf € 179 bestelwaarde is de verzending met DPD gratis.

Alle verzendmethoden, gewichtsklassen en expressopties vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

COLOURLOCK Leather Colour voor Bentley: originele standaardkleur voor fabrieksgetrouwe lederreparaties

Wat is COLOURLOCK Leather Colour voor Bentley? — De precies passende standaardkleur voor leer maakt fabrieksgetrouwe kleurverfrissingen en reparaties aan Bentley-leders mogelijk en zorgt voor een duurzaam, egaal, fabriekstypisch oppervlak.


COLOURLOCK Leather Colour (Bentley) is een exact afgestemde standaardkleur voor leer voor professionele reparatie, opfrissing en herkleuring van Bentley-lederinterieurs. De kleuren zijn gebaseerd op originele Bentley-kleurmonsters en zijn zo geformuleerd dat ze harmonieus opgaan in bestaande oppervlakken. Ideaal voor zitwangen, stuurwielen, armleuningen, deurpanelen en alle gepigmenteerde gladde leersoorten in het interieur van het voertuig, waarbij kleurechtheid en OEM-uitstraling cruciaal zijn.

  • Originele Bentley-kleuren – Ontwikkeld op basis van kleurstalen die dicht bij de fabriekskleuren liggen.
  • Voor reparatie & opfrissing – Ideaal bij slijtage, verbleking en kleurverlies.
  • Professionele afwerking – Optimale hechting en egaal kleurbeeld.

💡 Praktische tip Detailing1-werkplaats: In onze werkplaats zien we bij Bentley-behandelingen vaak hetzelfde probleem — kleurverlies op zitwangen en stuurwielen wordt bedekt met goedkope verzorgingsspray, wat geen vier weken standhoudt. Met Leather Colour (Bentley) in een microvezelpad in 2–3 dunne lagen gedept, tussendoor 30 min laten drogen, tot slot verzegeld met Top Coat Dull — resultaat houdt 2–3 jaar zoals af fabriek.


Voorbereiden, dun aanbrengen, verzegelen met Top Coat

Leather Colour (Bentley) wordt in 2–3 dunne lagen aangebracht, tussendoor 30 minuten laten drogen en tot slot verzegelen met Top Coat. Dunne lagen houden jarenlang, dikke lagen barsten.

Voordat de verf wordt aangebracht, wordt het leer gereinigd met lederreiniger en ontvet met Plastic Cleaner of reinigingsalcohol. Diepe scheuren en schuurplekken worden opgevuld met Filler of Super Filler en gladgeschuurd met 1000 grit schuurvlies. De Bentley-kleuren worden vervolgens met een microvezelpad gedept, met een zachte kwast uitgewreven of bij grootschalige reparaties met een spuitfles aangebracht.

Na volledige droging van minimaal 4 uur wordt verzegeld met Top Coat — Dull voor een mat-originele OEM-look, Glossy voor een gemiddelde glans, High Gloss voor maximale brilliantie. Eén liter Leather Colour dekt ongeveer 8–10 m² leeroppervlak, een 250 ml fles is voldoende voor een complete set stoelen inclusief stuurwiel. Dezelfde workflow werkt voor alle onderdelen, van zitkussen via deurpaneel tot middenarmsteun.

Gepigmenteerd leer ja, natuurleer en suède nee

Leather Colour (Bentley) is uitsluitend geschikt voor gepigmenteerd glad leer — de standaard in de moderne auto-industrie. Natuurleer, anilineleer en suède reageren anders en vereisen andere COLOURLOCK-productlijnen.

De watergedragen formulering hecht zich aan de pigmentlaag van modern autoleer, blijft elastisch en volgt de bewegingen van het leer zonder barsten. Bij natuurleer of openporig anilineleer trekt de verf onregelmatig in de vezels en vlekt het leer — hier worden Leather Fresh (Bentley) als onderhoudsvariant of speciale anilinelijnen gebruikt. Suède, velours en Alcantara worden behandeld met Nubuk Fresh (Bentley), dat de ruwe vezelstructuur behoudt in plaats van deze te verlijmen.

Als kleurechtheid ten opzichte van de originele fabriekskleur cruciaal is en het onderdeel grootschalig gerestaureerd moet worden, is Leather Colour de juiste keuze. Als slechts een klein plekje (slijtage aan het stuur, een enkele scheur) gerepareerd moet worden, is Fluid Leather (Bentley) in de 20 ml tube zuiniger en preciezer. Als het leer slechts licht verbleekt lijkt, is Leather Fresh als onderhoudsvariant meestal voldoende.

Voor detailers, garages en eigenaren van old- en youngtimers

Leather Colour (Bentley) is de professionele keuze voor detailers, onafhankelijke garages en ambitieuze eigenaren die waardebehoud en originele Bentley-kleurechtheid verkiezen boven snelle onderhoudsoplossingen.

Bij lease-retouren, occasions-reconditionering en restauraties van old- en youngtimers bepaalt de OEM-kleurechtheid de waarde en verkoopprijs. De professionele 4-stappen-workflow (reinigen, schuren, kleuren, verzegelen) duurt 4 uur inclusief droogtijd per onderdeel en levert een resultaat dat 2–3 jaar meegaat, alsof het nieuw uit de fabriek komt. Een liter Leather Colour kost ongeveer 30 cent per 100 ml behandeld oppervlak — de werkplaatsberekening inclusief Top Coat komt neer op ongeveer 12 euro per onderdeel.

Voor pure onderhoudsroutines zonder werkplaatsgereedschap is Leather Colour overkill – daar volstaat Leather Fresh (Bentley). Voor spotreparaties aan het stuur of losse scheuren zijn Fluid Leather of de Leather Care Sets (Bentley) economischer. Wie echter complete zitwangen, stuurwielen of deurpanelen wil restaureren en waarde hecht aan originele Bentley-kleurechtheid, kan niet om de 1-liter fles of de 250 ml verpakking heen.


Beschikbare Bentley-kleuren (selectie)

Beluga Black, Burnt Oak, Cognac, Fireglow, Hotspur, Laurel, Loxley, Magnolia, Nautic Blue, Ochre, Porpoise, Portland, Portofino Blue, Saddle, Saffron, Savannah, Spruce, Anthraciet, Autumn, Burgundi, Cashew, Cumbrian Green, Fawn, Imperial Blue, Light Cream / Pale Bush / P, Linen, New Market Tan, Oatmeal, Redwood, Shortbread, Stratos, Windsor Blue, Barley, French Navy, Highland Hare, Mudstone, Meadow Yellow, Green, Camel, Parchment, Magnolia 0813BN, Saffron 0571BN, Camel 1185BN, Saddle 0572BN, Dark Bourbon 0926BN, Burnt Oak 0593BN, Autumn 0708BN, New Market Tan 0589BN, English Tan, Hotspur 1049BN, Fireglow 0574BN, Linen 0590BN, Portland 0591BN, Beluga Black 1051BN, French Navy 1156BN, Nauticblue 1052BN, Barley 4439 (Reinke Muster), Linen 4006 (Reinke Muster), Oatmeal 4552, Magnolia 1620, Saffron 4002, Fawn 4208 (Reinke Muster) 1, New Market Tan 4007, Dark Bourbon, Saddle 4004 (Reinke Muster), Hotspur 3171, Fireglow 4005, Burnt Oak 4003, Beluga Black 4001, Grey (8MW), Damson, Brunel

Twijfel je over Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley? Laat het je uitleggen:



Wat is COLOURLOCK Leather Colour voor Bentley?

COLOURLOCK Leather Colour (Bentley) is een watergebaseerde, elastische standaard leerkleur in originele Bentley-kleuren. Het wordt gebruikt voor het repareren, opfrissen of opnieuw kleuren van gepigmenteerd glad leer in het interieur van voertuigen - stoelen, stuurwielen, armleuningen, deurpanelen.

Hoe breng ik Leather Colour (Bentley) correct aan?

Reinig en ontvet het leer eerst grondig. Vul beschadigingen op met Filler, schuur. Breng vervolgens Leather Colour dun aan met een sponsje, veeg of spuit het - 2-3 dunne lagen zijn beter dan één dikke. Na volledige droging afdichten met Top Coat (Dull/Glossy/High Gloss).

Wat is het verschil met Leather Fresh?

Leather Colour is de professionele reparatieverf (1L/250ml, afdichtbaar met Top Coat). Leather Fresh is de verzorgende kleurcrème (1L/100ml) voor lichtere opfrisbeurten zonder ingewikkelde voorbereiding. Bij diepe slijtage → Leather Colour; bij matte oppervlakken → Leather Fresh.

Komen de kleuren echt exact overeen met Bentley?

De kleurtinten zijn gebaseerd op originele Bentley-fabriekskleurstalen. Bij sterk vervaagd leer raden we desondanks een kleurtest aan op een onopvallende plek, omdat het originele leer in de loop der jaren donkerder wordt of vervaagt.

Welke fouten zien we het meest in de werkplaats?

Drie klassiekers: (1) Leer vooraf niet ontvet – verf hecht niet. (2) Te dikke laag aangebracht – vormt scheuren bij het drogen. (3) Top-Coat-afdichting weggelaten – slijtvastheid minder dan 6 maanden. Met een goede voorbereiding blijft het resultaat 2-3 jaar goed.

Heb ik absoluut een Top Coat nodig?

Ja, voor duurzame slijtvastheid. Zonder Top Coat slijt de verf op zitwangen en stuurwielen binnen enkele weken weer af. Top Coat Dull = mat-origineel (OEM-look), Glossy = gemiddelde glans, High Gloss = hoge glans.

Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.


Verzorgingsadvies voor lederen standaardkleur (Bentley):

Leather Colour (Bentley) is uitsluitend geschikt voor gepigmenteerd gladleer – de standaard in de moderne auto-industrie. Natuurlijk leer, anilineleer en suède reageren anders en vereisen andere COLOURLOCK-productlijnen.

De op water gebaseerde formulering hecht zich aan de pigmentlaag van modern autoleer, blijft elastisch en volgt lederbewegingen zonder te scheuren. Bij natuurlijk leer of openporig anilineleer trekt de kleur ongelijkmatig in de vezel en vlekt het leer – hier komen Leather Fresh (Bentley) als verzorgingsvariant of speciale aniline-lijnen in aanmerking. Suède, velours en Alcantara worden behandeld met Nubuk Fresh (Bentley), dat de ruwe vezelstructuur behoudt in plaats van deze te verlijmen.

Als kleurechtheid ten opzichte van de originele fabriekskleur cruciaal is en het onderdeel grootschalig gerestaureerd moet worden, is Leather Colour de juiste keuze. Als slechts een kleine plek (slijtage stuurwiel, enkele scheur) gerepareerd moet worden, is Fluid Leather (Bentley) in de tube van 20 ml zuiniger en preciezer. Als het leer slechts licht verkleurd lijkt, volstaat Leather Fresh als verzorgingsvariant meestal.

Veiligheidsinformatie voor Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Leather Colour" (Bentley) — Standaard leerkleur voor Bentley

Alleen voor zakelijke klanten

Dit product met de aanduiding ‘Alleen voor zakelijke klanten’ is volgens de Duitse wetgeving niet voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Het mag uitsluitend door zakelijke kopers worden gekocht en is uitsluitend toegelaten voor professionele gebruikers. Vul je btw-identificatienummer in de winkelwagen in. Op verzoek laten we je weten of, en in welke verpakkingen, het product geschikt is voor particulieren.


Materiaalsamenstelling

2,4,7,9-tetramethyldec-5-yne-4,7-diol (CAS 126-86-3, EG 204-809-1) — 0,1 – < 1 %, 1,2-benzisothiazool-3(2H)-on (CAS 2634-33-5, EG 220-120-9) — < 0,05 %, 2-methylisothiazool-3(2H)-on (CAS 2682-20-4, EG 220-239-6) — < 0,0015 % en reactiemassa (3:1) van 5-chloor-2-methyl-2H-isothiazool-3-on en 2-methyl-2H-isothiazool-3-on (CAS 55965-84-9, EG 911-418-6) — < 0,0015 %

Aanvullende gevareninformatie (EUH)

Bevat 2,4,7,9-tetramethyldec-5-yne-4,7-diol, 1,2-Benzisothiazol-3(2H)-on, 2-methylisothiazool-3(2H)-on, reactiemassa (3:1) van 5-chloor-2-methyl-2H-isothiazool-3-on en 2-methyl-2H-isothiazool-3-on, 1,2-benzisothiazool-3(2H)-on, 1,2-benzisothiazoline-3-on. Kan een allergische reactie veroorzaken.EUH208
Veiligheidsinformatieblad op verzoek verkrijgbaar.EUH210

Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    1000 ml
  • Artikelnummer
    D1-KCX-690-1L-01-BE002
  • Gewicht
    1,1 kg

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, iDEAL, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • PostNL
  • DPD
  • FedEx

Je bestelling bereikt je al vanaf € 6,90 binnen 1-4 dagen met PostNL, DPD of FedEx. Vanaf € 179 bestelwaarde is de verzending met DPD gratis. Vragen over verzending?

Koch Chemie Koch-Chemie × COLOURLOCK auf Detailing1 kaufen