Vandaag: Boomhars nooit afkrabben, maar oplossen. Naar teerverwijderaars

Uit de blog: Een versleten leren stuur goed bijkleuren. Naar de gids

Meest gekocht: Koch-Chemie Green Star lost vuil binnen en buiten op. Naar product

Nieuw: COLOURLOCK Cleaning & Application Sponge voor leer. Naar product

Actie: Veel D-CON producten zijn nu afgeprijsd. Naar de aanbiedingen

Aanbieding: SONAX FelgenBeast is nu afgeprijsd. Naar product

Uitverkoop: INNOVACAR verdwijnt, veel restvoorraad is afgeprijsd. Naar het merk

Advies: Welke set past bij jouw leer? Vraag het via WhatsApp. Start chat

Verzending: In Nederland gratis vanaf 179 euro met DPD. Naar verzending

Zaterdag: Droog en mild, plan je lakdag. Naar lakverzorging

Klantenservice: Waar is mijn bestelling? Zending, factuur, retour. Naar helpcentrum

Kopersbescherming: Echte reviews bij Trusted Shops. Reviews lezen

COLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000ml

Gratis verzending
Pre-order — Levertijd 7-30 Tage, wird auf Bestellung angemischt
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
incl. 21 % btw, plus verzendkosten, berekend bij het afrekenen
Inhoud
Compatibiliteit
Standaardkleur

Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel - 1000 ml / 1 liter / Opel / Bentley cricketbal is in nabestelling. Zodra alles in je bestelling weer op voorraad is, versturen we alles samen in één zending. De levertijd hangt af van het artikel met de langste levertijd.

Pre-order — Levertijd 7-30 Tage, wird auf Bestellung angemischt
Schnellbestellung 60 Varianten
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Beige
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP001
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Beige
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP001
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Houtskool = Houtskool
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP003
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Houtskool = Houtskool
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP003
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Crèmebeige
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP004
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Crèmebeige
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP004
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Groen
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP005
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Groen
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP005
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Grijs
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP006
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Grijs
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP006
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Gitzwart
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP007
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Gitzwart
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP007
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Zadelbruin
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP008
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Zadelbruin
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP008
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Zwart
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP009
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Zwart
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP009
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Braam
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP010
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Braam
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP010
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Cacao
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP011
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Cacao
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP011
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Indian Summer
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP012
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Indian Summer
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP012
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Licht Neutraal
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP013
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Licht Neutraal
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP013
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Melow
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP014
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Melow
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP014
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Rood
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP015
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Rood
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP015
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Sanguine Rood
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP016
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Sanguine Rood
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP016
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Skycool grijs
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP017
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Skycool grijs
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP017
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Brandewijn
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP018
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Brandewijn
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP018
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Indische Nacht
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP019
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Indische Nacht
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP019
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Kapitein Blauw
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP7297
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Kapitein Blauw
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP7297
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Bentley cricketbal
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP7298
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Bentley cricketbal
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP7298
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Schalie
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP7299
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Schalie
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP7299
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Brownstone
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP7300
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Brownstone
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP7300
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Kasjmier
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP7314
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Kasjmier
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP7314
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Tabak
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP7446
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Tabak
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP7446
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Pruisisch grijs
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP9804
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Pruisisch grijs
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP9804
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Mistral
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP9805
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Mistral
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP9805
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Benzine
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP9806
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Benzine
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP9806
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Sopran
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP9821
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Sopran
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP9821
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Signaalrood (Astra)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP9949
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Signaalrood (Astra)
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP9949
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 1000 ml / 1 liter / Opel / Medium Donkere Cacao
Pre-order
SKU D1-KCX-690-1L-01-OP9951
96,18€
Inhoud: 1000mlEenheid prijs (96,18€ / l)
Koch-Chemie × COLOURLOCKCOLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel 250 ml / Opel / Medium Donkere Cacao
Pre-order
SKU D1-KCX-690-250ML-01-OP9951
76,05€
Inhoud: 250mlEenheid prijs (304,20€ / l)

Voordelen van Detailing1

📦 Verzending vanaf € 6,90 met PostNL, DPD of FedEx
🚀 Levertijd 1-4 dagen
🤝🏻 Gratis levering vanaf € 179 met DPD
💬 Klantenservice door autopoetsexperts

Standaardkleur leer voor Opel / Originele OEM-kleur

De nauwkeurig passende standaard leerkleur maakt getrouwe kleurvernieuwingen en reparaties aan Opel leer mogelijk en zorgt voor een duurzaam, uniform, fabrieksmatig uiterlijk.

Leder vooraf ontvetten met leerreiniger en laten drogen. Beschadigingen egaliseren met filler en gladschuren met 1000 grit schuurvlies. Leather Colour (Opel) in 2-3 dunne lagen deppen of spuiten, tussen de lagen 30 min. laten drogen. Na 4 uur verzegelen met Top Coat Dull, Glossy of High Gloss. Niet geschikt voor natuurlijk leer of suède. Vorstvrij bewaren, houdbaarheid 24 maanden.

Lees de volledige beschrijving

Vragen en hulp

Heb je nog vragen of heb je hulp nodig?

We zijn er zeker van dat onze Help-pagina je verder zal helpen. Daar vind je informatie om contact met ons op te nemen en de relevante antwoorden op veelgestelde vragen.

Heb je niet gevonden wat je zocht? Stuur ons een bericht in de chat.

Verzending en levering

Verzending naar Nederland vanaf € 6,90 met PostNL, DPD of FedEx, levertijd 1-4 dagen. Vanaf € 179 bestelwaarde is de verzending met DPD gratis.

Alle verzendmethoden, gewichtsklassen en expressopties vind je in ons verzendbeleid.

Ophalen in de winkel

Autoverzorgingswinkel in Nordhorn

Waarom wachten als het snel kan? Bestel je autoverzorgingsproducten online bij ons en kies voor het gemak van ophalen of onze razendsnelle levering, lokaal of in heel Europa. Wij zijn erop gericht je maximale flexibiliteit en comfort te bieden, zodat je auto altijd in topconditie blijft.

Je kunt je bestelling altijd van dinsdag tot en met vrijdag van 10:00 tot 17:00 uur ophalen op Bosinks Kamp 8 in 48531 Nordhorn bij Detailing1. Houd je afhaalbevestiging gereed. We kijken uit naar je bezoek.

Ontdek onze Detailing Store in Nordhorn

COLOURLOCK Leather Colour voor Opel: originele standaardkleur voor fabrieksgetrouwe lederreparaties

Wat is COLOURLOCK Leather Colour voor Opel? — De perfect passende lederen standaardkleur maakt originele kleurverfrissingen en reparaties aan Opel-leder mogelijk en zorgt voor een duurzaam, uniform en fabrieksgetrouw resultaat.


COLOURLOCK Leather Colour (Opel) is een exact afgestemde lederen standaardkleur voor de professionele reparatie, opfrissing en herkleuring van Opel-lederinterieurs. De kleuren zijn gebaseerd op originele Opel-kleurstalen en zijn zo geformuleerd dat ze harmonieus opgaan in bestaande oppervlakken. Ideaal voor zitwangen, stuurwielen, armleuningen, deurpanelen en alle gepigmenteerde gladde leersoorten in het interieur van het voertuig, waarbij kleurechtheid en OEM-uitstraling cruciaal zijn.

  • Originele Opel-kleurtinten – Ontwikkeld volgens fabrieksnauwkeurige kleurstalen.
  • Voor reparatie & opfrissing – Ideaal bij slijtage, verbleking en kleurverlies.
  • Professionele afwerking – Optimale hechting en uniform kleurbeeld.

💡 Praktische tip Detailing1-werkplaats: In onze werkplaats zien we bij Opel-voertuigen vaak hetzelfde probleem — kleurverlies op zitwangen en stuurwielen wordt bedekt met goedkope verzorgingsspray, die geen vier weken meegaat. Met Leather Colour (Opel) met een microvezelpad in 2-3 dunne lagen deppend aangebracht, tussendoor 30 min laten drogen, ten slotte verzegeld met Top Coat Dull — resultaat houdt 2-3 jaar als nieuw.


Voorbereiden, dun aanbrengen, verzegelen met Top Coat

Leather Colour (Opel) wordt in 2-3 dunne lagen aangebracht, tussendoor 30 min laten drogen, op het einde verzegelen met Top Coat. Dunne lagen houden jaren, dikke lagen scheuren.

Voor het aanbrengen van de verf wordt het leer gewassen met leerreiniger en ontvet met Plastic Cleaner of reinigingsalcohol. Diepe scheuren en slijtagesporen worden geëgaliseerd met Filler of Super Filler en gladgeschuurd met 1000 grit schuurvlies. De Opel-kleurtinten worden vervolgens met een microvezelpad gedept, met een zachte kwast uitgestreken of bij grotere reparaties met een spuitfles aangebracht.

Na volledige droging van minimaal 4 uur wordt verzegeld met Top Coat — Dull voor een mat-originele OEM-look, Glossy voor gemiddelde glans, High Gloss voor maximale schittering. Eén liter Leather Colour dekt ongeveer 8-10 m² leeroppervlak, een 250 ml fles is voldoende voor een compleet stoelenpaar inclusief stuurwiel. Dezelfde workflow werkt voor alle onderdelen, van zitkussen tot deurpaneel en middenarmsteun.

Gepigmenteerd leer ja, natuurleer en suède nee

Leather Colour (Opel) is uitsluitend geschikt voor gepigmenteerd glad leer — de standaard in de moderne auto-industrie. Natuurleer, anilineleer en suède reageren anders en hebben andere COLOURLOCK-productlijnen nodig.

De op water gebaseerde formulering hecht aan de pigmentlaag van modern automotive leer, blijft elastisch en volgt de bewegingen van het leer zonder te scheuren. Bij natuurleer of openporig anilineleer dringt de verf ongelijkmatig in de vezels en verkleurt het leer vlekkerig — hier komen Leather Fresh (Opel) als verzorgingsvariant of speciale aniline-lijnen in aanmerking. Suède, velours en alcantara worden behandeld met Nubuk Fresh (Opel), dat de ruwe vezelstructuur behoudt in plaats van deze te verlijmen.

Als de kleurechtheid ten opzichte van de originele fabriekskleur cruciaal is en het onderdeel grootschalig gerestaureerd moet worden, is Leather Colour de juiste keuze. Als slechts een kleine plek (slijtage aan het stuur, enkele scheur) gerepareerd moet worden, is Fluid Leather (Opel) in de 20 ml tube zuiniger en preciezer. Als het leer slechts licht verbleekt lijkt, is Leather Fresh als verzorgingsvariant meestal voldoende.

Voor detailers, werkplaatsen en eigenaren van old- en youngtimers

Leather Colour (Opel) is de professionele keuze voor detailers, onafhankelijke werkplaatsen en ambitieuze eigenaren die waardebehoud en originele Opel-kleurechtheid boven snelle verzorgingsoplossingen stellen.

Bij lease-terugnames, voorbereidingen van gebruikte voertuigen en restauraties van old- en youngtimers bepaalt de OEM-kleurechtheid de waarde en verkoopprijs. De professionele 4-stappen workflow (reinigen, schuren, kleuren, verzegelen) duurt 4 uur inclusief droging per onderdeel en levert een resultaat op dat 2-3 jaar meegaat als nieuw. Een liter Leather Colour kost ongeveer 30 cent per 100 ml bewerkt oppervlak — werkplaatsberekening inclusief Top Coat ligt rond de 12 euro per onderdeel.

Voor pure verzorgingsroutines zonder werkplaatsgereedschap is Leather Colour overkill — daar volstaat Leather Fresh (Opel). Voor puntreparaties aan het stuur of losse scheuren zijn Fluid Leather of de Leather Care Sets (Opel) economischer. Maar wie complete zitwangen, stuurwielen of deurpanelen wil restaureren en waarde hecht aan originele Opel-kleurechtheid, kan niet om de 1-literfles of het 250 ml-pak heen.


Beschikbare Opel-kleurtinten (selectie)

Beige, Charc = Charcoal, Crèmebeige, Groen, Grijs, Jetblack, Zadelbruin, Zwart, Blackberry, Cocoa, Indian Summer, Light Neutral, Melow, Rood, Sanguine Red, Skycool Grey, Brandy, Indian Night, Captain Blue, Bentley Cricket Ball, Shale, Brownstone, Cashmere, Tobacco, Prussian Grey, Mistral, Petrol, Soprano, Signalrood (Astra), Medium Dark Cacao

Twijfel je over Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel? Laat het je uitleggen:



Wat is COLOURLOCK Leather Colour voor Opel?

COLOURLOCK Leather Colour (Opel) is een watergebaseerde, elastische lederstandaardkleur in originele Opel-kleurtinten. Het wordt gebruikt voor reparatie, opfrissing of opnieuw kleuren van gepigmenteerd glad leer in het interieur van voertuigen - stoelen, stuurwielen, armleuningen, deurpanelen.

Hoe pas ik Leather Colour (Opel) correct toe?

Reinig en ontvet het leer eerst grondig. Vul beschadigingen op met filler en schuur. Breng vervolgens Leather Colour dun aan door te deppen, vegen of spuiten - 2-3 dunne lagen zijn beter dan één dikke. Na volledige droging afdichten met Top Coat (Dull/Glossy/High Gloss).

Wat is het verschil met Leather Fresh?

Leather Colour is de professionele reparatiekleur (1L/250ml, af te dichten met Top Coat). Leather Fresh is de verzorgende kleurcrème (1L/100ml) voor lichtere opfrissingen zonder uitgebreide voorbereiding. Bij diepe slijtage → Leather Colour; bij matte oppervlakken → Leather Fresh.

Komen de kleuren echt exact overeen met Opel?

De kleurtinten zijn gebaseerd op originele Opel-fabriekskleurstalen. Bij sterk verbleekt leer raden we toch een kleurtest aan op een onopvallende plek, omdat het originele leer over de jaren donkerder of lichter kan worden.

Welke fouten zien we het meest in de werkplaats?

Drie klassiekers: (1) Leer niet vooraf ontvet - kleur hecht niet. (2) Te dikke laag aangebracht - vormt barsten bij het drogen. (3) Top Coat-afdichting weggelaten - slijtvastheid minder dan 6 maanden. Met een goede voorbereiding blijft het resultaat 2-3 jaar.

Heb ik absoluut een Top Coat nodig?

Voor duurzame slijtvastheid wel. Zonder Top Coat slijt de kleur op zitwangen en stuurwielen binnen enkele weken weer af. Top Coat Dull = mat-origineel (OEM-look), Glossy = gemiddelde glans, High Gloss = hoge glans.

Vraag het ons gerust. Daniel helpt je verder.


Onderhoudsadvies standaard leerkleur (Opel):

Leer Kleur (Opel) is uitsluitend geschikt voor gepigmenteerd glad leer — de standaard in de moderne automotive sector. Natuurleer, anilineleer en suède reageren anders en vereisen andere COLOURLOCK-productlijnen.

De formule op waterbasis hecht zich aan de pigmentlaag van moderne automotive-leersoorten, blijft elastisch en volgt de bewegingen van het leer zonder te barsten. Bij natuurleer of openporig anilineleer dringt de kleur ongelijkmatig in de vezels en vlekt het leer — hier komen Leather Fresh (Opel) als onderhoudsvariant of speciale anilinelijnen van pas. Suède, velours en alcantara worden behandeld met Nubuk Fresh (Opel), dat de ruwe vezelstructuur behoudt in plaats van deze te verlijmen.

Als kleurechtheid ten opzichte van de originele fabriekskleur cruciaal is en het onderdeel grootschalig gerestaureerd moet worden, is Leather Colour de juiste keuze. Als slechts een kleine plek (slijtage stuurwiel, een enkele scheur) gerepareerd moet worden, is Fluid Leather (Opel) in de 20 ml tube zuiniger en preciezer. Als het leer slechts licht verkleurd lijkt, volstaat Leather Fresh als onderhoudsvariant meestal.

Veiligheidsinformatie voor Koch-Chemie × COLOURLOCK COLOURLOCK "Leather Colour" (Opel) — Lederstandaardkleur voor Opel

Alleen voor zakelijke klanten

Dit product met de aanduiding ‘Alleen voor zakelijke klanten’ is volgens de Duitse wetgeving niet voor particulieren verpakt, gedeclareerd, aangemeld en gecertificeerd. Het mag uitsluitend door zakelijke kopers worden gekocht en is uitsluitend toegelaten voor professionele gebruikers. Vul je btw-identificatienummer in de winkelwagen in. Op verzoek laten we je weten of, en in welke verpakkingen, het product geschikt is voor particulieren.


Materiaalsamenstelling

2,4,7,9-tetramethyldec-5-yne-4,7-diol (CAS 126-86-3, EG 204-809-1) — 0,1 – < 1 %, 1,2-benzisothiazool-3(2H)-on (CAS 2634-33-5, EG 220-120-9) — < 0,05 %, 2-methylisothiazool-3(2H)-on (CAS 2682-20-4, EG 220-239-6) — < 0,0015 % en reactiemassa (3:1) van 5-chloor-2-methyl-2H-isothiazool-3-on en 2-methyl-2H-isothiazool-3-on (CAS 55965-84-9, EG 911-418-6) — < 0,0015 %

Aanvullende gevareninformatie (EUH)

Bevat 2,4,7,9-tetramethyldec-5-yne-4,7-diol, 1,2-Benzisothiazol-3(2H)-on, 2-methylisothiazool-3(2H)-on, reactiemassa (3:1) van 5-chloor-2-methyl-2H-isothiazool-3-on en 2-methyl-2H-isothiazool-3-on, 1,2-benzisothiazool-3(2H)-on, 1,2-benzisothiazoline-3-on. Kan een allergische reactie veroorzaken.EUH208
Veiligheidsinformatieblad op verzoek verkrijgbaar.EUH210

Deze productinformatie is uitsluitend bedoeld als vrijblijvend advies. Er kan geen aansprakelijkheid van onze kant uit worden afgeleid. Controleer of het product geschikt is voor jouw toepassing. Test vóór gebruik op geschiktheid en verdraagzaamheid. We adviseren je graag.

Vragen over deze informatie?

Meer over Koch-Chemie

Koch-Chemie steht seit über 50 Jahren für professionelle Autopflege auf höchstem Niveau. Die Marke vereint deutsche Chemie-Kompetenz, präzise Forschung und praxisorientierte Anwendung. Alle Produkte werden im eigenen Labor entwickelt und in Deutschland produziert – mit Fokus auf Leistung und Materialverträglichkeit.

Das Besondere: Koch-Chemie denkt Fahrzeugpflege als System. Reinigung, Politur und Schutz greifen perfekt ineinander, sodass jedes Fahrzeug effizient, schonend und sichtbar besser gepflegt wird. Egal ob für professionelle Aufbereiter oder Enthusiasten – Koch-Chemie liefert messbare Ergebnisse: tiefen Glanz, glatte Oberflächen und nachhaltigen Werterhalt.

Mit klaren Standards, innovativer Technologie und echtem Qualitätsbewusstsein ist Koch-Chemie heute einer der führenden Hersteller der professionellen Fahrzeugaufbereitung – und bei Detailing1 bekommst du die gesamte Produktvielfalt dieser Marke.

Contact

Koch‑Chemie GmbH
Einsteinstr. 42, 59423 Unna, Deutschland

+492303986700
info@koch-chemie.com

koch-chemie.com

Specificaties

Ausführung

  • Inhalt
    1000 ml
  • Artikelnummer
    D1-KCX-690-1L-01-OP7298
  • Gewicht
    1,1 kg

Produkt

Wettelijke garantie

Betaling & verzending

💳 Veilig betalen

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MB WAY
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Twint
  • USDC
  • Visa

Kies uit veel betaalmethoden zoals PayPal, iDEAL, Klarna, Apple Pay, Mastercard of Visa en profiteer van achteraf betalen en gespreid betalen. Je betaalgegevens worden altijd veilig verwerkt. Vragen over betalen?


📦 Snelle verzending

  • PostNL
  • DPD
  • FedEx

Je bestelling bereikt je al vanaf € 6,90 binnen 1-4 dagen met PostNL, DPD of FedEx. Vanaf € 179 bestelwaarde is de verzending met DPD gratis. Vragen over verzending?

Koch Chemie Koch-Chemie × COLOURLOCK auf Detailing1 kaufen